Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Az állam átengedi és mi rengeteg dolgot meg tudunk valósítani a gyerekekkel a segítségével. Ne felejts el nyilatkozni és támogatsd egyesületünket az adód 1%-ával.
Adószám: 18280472-1-13

Eredmény 2013.04.13

Bajnokság: KOBAK
Helyszín: Gödöllő Premontrei

Egy csapat távolmaradásával a nap első három helyéért küzdöttünk. Az első mérkőzést a másik két csapat játszotta le, így a Premontrei már bemelegedve fogadott minket a második mérkőzésen. Sajnos futó órával játszatták az amúgy is 8 percesre tervezett negyedeket, így a tényleges tiszta játékra alig maradt 5-6 perc. Ez a cseréket is és a fordulatszám elérését is nagyon megnehezítette, ráadásul a szokásos terem mérethez igazodás is hosszan tartott. Az eredményen meg is látszott, a mérkőzés vége felé kezdett el összeállni a játékunk, de ekkor már késő volt. A harmadik mérkőzésen pihent csapattal szemben játszottunk és edzőjükkel egyetértésben változtattunk az időmérés szabályain, kicsit igazítottuk a megyei és országos Mini versenykiírásokhoz. Így a gyerekek jóval több időt tölthettek játékkal a pályán, ami egy változatos izgalmas mérkőzést eredményezett. Jól lemérhető volt ez szurkolóink hangerején, amely ismét a 6. játékos volt a pályán. A mérkőzés utolsó másodpercében két pontos előnynél az ellenfél legügyesebb játékosa a két büntetőből kihagyta a másodikat, így az egyenlítés és a hosszabítás kiharcolása nem sikerült, a gyerekeink nyerték a mérkőzést. Ezzel az eredménnyel a torna második helyét szerezték meg és a tervek szerint májusban a négyes döntőben szerepelhetnek.

cool Hévízgyörk - Premontrei : 18  - 28
Gazsó Boglárka 8 pont; Horák Vanda 3 pont; Jónás Rajmund 2 pont; Nagy Gergely 2 pont; Tóth Nikolett 2 pont; Újhelyi Benedek 1 pont;

További kiváló csapattagok: Antók Dorina; Darabont Eszter; Hodor Dániel; Rajkó Zsuzsanna; Rajkó Márton; Szél Zsombor; Tóth Norbert;

cool Hévízgyörk - Veresegyháza : 49 - 48
Antók Dorina 4 pont; Gazsó Boglárka 12 pont; Horák Vanda 7 pont; Jónás Rajmund 9 pont; Nagy Gergely 2 pont; Rajkó Zsuzsanna 2 pont; Szél Zsombor 1 pont; Tóth Nikolett 10 pont; Újhelyi Benedek 2 pont;

További kiváló csapattagok: Darabont Eszter; Hodor Dániel; Rajkó Márton; Tóth Norbert;